Asghar Farhadi’den Penelope Cruz ve Javier Bardem’li yeni film: Everybody Knows

Asghar Farhadi’den Penelope Cruz ve Javier Bardem’li yeni film: Everybody Knows

“Bir Ayrılık” ve “Satıcı” Oscar kazanan, ancak geçen sene Amerika’da Müslüman ülkelere uygulanan seyahat yasağını protesto etmek amacıyla Oscar gecesine katılmayan Asghar Farhadi, yeni filmiyle ilgili çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Başrollerini Penelope Cruz ve Javier Bardem’in paylaştığı, çekimleri başlayan filmin adı “Everybody Knows” olurken; filmin konusuna ilişkin yeni detaylar ise açıklığa kavuştu.

Bu bilgiler ışığında, Penelope Cruz ve Javier Bardem’li Everybody Knows’un konusu şöyle:

“Carolina, ailesi ile birlikte Buenos Aires’ten İspanya’nın yerli bir kasabasına bir kutlama için yolculuk eder. Kısa süreli olması planlanan bu ziyaret, yaşamlarını tamamen değiştirecek olan öngörülemeyen olaylarla bozulur.”

Öte yandan Penelope Cruz ve Javier Bardem’in yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Ricardo Darin, Bárbara Lennie, Eduard Fernández, Elvira Minguez, Ramón Barea, Carla Campra, Inma Cuesta gibi sanatçılar bulunuyor.

Daha önce Pedro Almodovar ile birlikte çalışan besteci Alberto Iglesias ve görüntü yönetmeni Jose Luis Alcaine ikilisinin yapım ekibinde yer aldığı film, Asghar Farhadi’nin çektiği ilk İspanyolca film olma özelliğini taşıyor.

Kaynak: Filmloverss

;

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır.

Henüz yorum yazılmamış